FAIL (the browser should render some flash content, not this).

sklep walentynkasklep walentynka


Gdynia Maskotki, zabawki do piaskownicy, kąpieli i na plażę. Akcesoria dla lalek, tory samochodowe, kolejki i samochodziki. Szeroki asortyment zabawek dla dziecka w każdym wieku. Wysoka jakość produktów zabawki dla najwybredniejszych małych klientów.
http://katalog.pf.pl/Gdynia/Zabawki-detal-W11G18B440P0R10A-m14.html
 
Sklep Papierniczo-Zabawkarski Walentynka, Gdynia - Śródmieście. Adres: Ul. Radtkego Jana 45/1a Telefon: 058 621-84-96. Mapa, zdjęcia i opinie takie jak Duży wybór zabawek, trochę mała powierzchnia sprzedażowa, ale za to rekompensuje to miła i...., Ul. Radtkego Jana 45
http://www.pstro.pl/b/sklep-papierniczo-zabawkarski-walentynka-gdynia
 
Pracownia Haftu Komputerowego Igłą Malowane oferuje haft komputerowy - koszulki, t-shirty, ręczniki, obrazki itd. z niepowtarzalnym nadrukiem (haftem) oraz z napisami wykonanymi specjalnie na Państwa życzenie. Posiadamy także w ofercie: oryginalne haftowane kartki okolicznościowe, poduszki na Walentynki, prezent pamiątka chrztu, komunii, prezent na rocznicę, ślub czy urodziny.
http://www.haftykomputerowe.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=17&Itemid=37
 
Sklep internetowy Cudawianki - rękodzieła z masy solnej. Polecamy prezenty na każdą okazję. Wszystkie produkty są w 100% ręcznie wykonane. Zapraszamy do naszego sklepu!
http://www.cudawianki.com/?p=productsList&iCategory=26
 
  Walentynki to sympatyczne święto, w czasie którego możemy sobie bezkarnie wyznawać miłość. Na anonimowe miłosne wyznania najbardziej nadaje
http://inspiracje.scrap.com.pl/2010/01/20/recznie-wykonane-walentynki-milosne-inspiracje/
 
"Podmorskie królestwo - Bądź moją walentynką" - Brad Bowyer - Sklep internetowy KDC.pl - Gdzieś w niebieskich morskich głębinach znajduje się niezwykłe i magiczne Podmorskie Królestwo. Mieszka w nim grupa wesołych przyjaciół:
http://www.kdc.pl/podmorskie-krolestwo-badz-moja-walentynka_p10446656.html
 
Zabawki - internetowy sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci, szeroki wybór zabawek i wózki dziecience, klocki, lalki, gry, interaktywne, edukacyjne oraz reklamowane w TV.
http://www.zabawki.net/pluszaki/